aktualności

Przegląd kosiarki za 60 zł - promocja
01
luty
2018
Kategoria:
Aktualności
przeglad-kosiarki-za-60-zl-promocja

WARUNKI AKCJI SERWISOWEJ SMS - „PRZEGLĄD KOSIARKI ZA 60zł”

  1. Promocyjna cena przeglądu 60zł brutto jest kwotą za robociznę i nie obejmuje żadnych materiałów ani części.
  1. Promocyjna cena przeglądu dotyczy jedynie pchanych kosiarek kołowych  i wykaszarek.
  1. W przypadku, gdy do wykonania przeglądu niezbędne będą jakieś materiały (oleje, filtry, części) serwis wykorzysta je bez kontaktu z klientem przy założeniu, że całkowita kwota usługi nie przekroczy 150zł brutto. Większe kwoty napraw będą konsultowane telefonicznie i będą wymagały zgody klienta.
  1. Oferta skierowana jest do stałych klientów naszych warsztatów, tzn. takich, którzy co najmniej raz skorzystali z naszych usług, ich numer telefonu komórkowego znajduje się w bazie danych programu serwisowego do rejestracji zleceń i tych, którzy zaakceptowali warunki przyjęcia (w tym zapis o zgodzie na otrzymywanie informacji o akcjach serwisowych organizowanych przez Pilar-Tech).
  1. W celu skorzystania z akcji promocyjnej konieczne jest okazanie zaproszenia w postaci wiadomości SMS w telefonie komórkowym.
  1. Przegląd promocyjny swoim zakresem nie różni się niczym od standardowego przeglądu oferowanego przez nasze warsztaty. Wykaz czynności wykonywanych podczas przeglądu dostępny jest w poczekalni dla klientów w każdym z naszych oddziałów i na stronie internetowej www.pilartech.pl
  1. Klient zostanie poinformowany o wykonaniu usługi/możliwości odbioru urządzenia po przeglądzie poprzez wysłanie wiadomości SMS. W wiadomości tej podana będzie również całkowita kwota brutto do zapłaty.
  1. Czas obowiązywania kampanii: 01.02.201828.02.2018