Kubota GR1600 II

GR1600 II
GR1600 II
GR1600 II
GR1600 II
GR1600 II
GR1600 II
GR1600 II
GR1600 II
Kubota GR1600 II
nowość
Pojemność silnika:
479 cm³
Moc:
13,5 KM
Waga:
440 kg
Zb. paliwa:
18l
Wysokość koszenia:
25-102 mm
Silnik:
Kubota diesel Z482
System koszenia:
1w1 + opcje
Napęd:
hydrostatyczny
Szerokość robocza:
107 cm
Kosz:
370 l
Produkt na wyczerpaniu
Cena (brutto) :
40 500,00 zł
 • Stylowe wzornictwo kosiarki GR1600-II zaczyna się od aerodynamicznie ukształtowanej maski, w której estetycznie wkomponowano wydajne reflektory. Wysmakowany design obejmuje całą maszynę, aż po zintegrowany kosz na trawę. Piękno tego projektu nie ogranicza się jednak tylko do jego wyglądu zewnętrznego. GR1600-II jest też maszyną wyjątkowo komfortową. Ergonomiczne elementy wyposażenia obejmują płaski pokład, który pozwala operatorowi zająć bardzo wygodną
  pozycję za kierownicą, oraz łatwy do odczytania panel wskaźników Easy Checker.

  Komfort i funkcjonalność

  Kosiarka GR 1600-II oferuje operatorowi wyjątkowo przestronne miejsce pracy, a płaska podłoga daje mu dużo miejsca na nogi. Kolumna kierownicy znajduje się w odległości wygodnej dla większości osób. Z kolei komfortowy fotel operatora minimalizuje zmęczenie operatora podczas wielogodzinnej pracy. Pojemny zbiornik gwarantuje ograniczenie przestojów niezbędnych do uzupełnienia oleju napędowego, dzięki czemu wyznaczone zadania mogą być realizowane wydajniej i sprawniej.

  Kosiarką GR1600-II każdy pracuje jak profesjonalista

  Agregat koszący kosiarki GR1600-II gwarantuje wysoką wydajność. Ma on podobną konstrukcję oraz pracuje z podobną precyzją cięcia i wyrzutu trawy jak nasze agregaty z linii profesjonalnej. Jednak dzięki zaskakującej łatwości użytkowania nie trzeba być profesjonalistą, aby cieszyć się taką skutecznością koszenia. Agregat przekonuje ogromną szerokością cięcia (107 cm) oraz tym, że radzi sobie zarówno z wysoką, jak i z gęstą trawą. Kosz na trawę o pojemności 370 litrów daje się łatwo opróżnić, a także bardzo szybko zdemontować. Jako wyposażenie dodatkowe oferowany jest także deflektor umożliwiający koszenie bez zbierania trawy.

  • Centralna regulacja wysokości koszenia – obsługiwana z fotela operatora
  • Podłączenie wody do agregatu koszącego ułatwia utrzymanie tego elementu w czystości
  • Szybkie podnoszenie agregatu koszącego
  • Wytrzymały i wyjątkowo żywotny pasek klinowy


  Moc, niezawodność i niskie koszty użytkowania – oto cechy szczególne silnika Kubota

  Dzięki o wiele korzystniejszemu przebiegowi krzywej momentu obrotowego, 13,5-konny silnik wysokoprężny Kubota radzi sobie z większymi obciążeniami i jest efektywniejszy niż większość teoretycznie mocniejszych jednostek benzynowych. Silnik Kubota zadowala się również o wiele mniejszą ilością paliwa niż benzynowi konkurenci. Dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności 18 litrów operator może dużo dłużej wykonywać koszenie bez najmniejszej przerwy. Kolejną zaletą naszej jednostki napędowej jest fakt, że poza sezonem nie wymaga ona praktycznie żadnej obsługi. Koronnym argumentem przemawiającym za wyborem kosiarki GR1600- II pozostaje jednak niezrównana relacja kosztów użytkowania do osiąganej wydajności.

 • specyfikacja techniczna
   
  Pojemność silnika
  479 cm³
  Moc
  13,5 KM
  Waga
  440 kg
  Zb. paliwa
  18l
  Wysokość koszenia
  25-102 mm
  Silnik
  Kubota diesel Z482
  System koszenia
  1w1 + opcje
  Napęd
  hydrostatyczny
  Szerokość robocza
  107 cm
  Kosz
  370 l